جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
کدام آيپد براي شما مناسب است، به همراه قيمت
-(0 Body) 
کدام آيپد براي شما مناسب است، به همراه قيمت
Visitor 265
Category: دنياي فن آوري

رنگ iPad
 

اگر قصد خريد iPad داريد، بهتر است آن را با گوشي خود هماهنگ کنيد. خصوصا اگر iPhone داريد بهتر است تبلت همرنگ با گوشي خود تهيه کنيد. بنابراين اگر آيفون مشکي داريد تهيه آيپد مشکي براي شما بهتر خواهد بود. البته انتخاب با شماست و اگر به آيپد سفيد بيشتر علاقه داريد، مطابق با سليقه خود عمل کنيد.

آيپد 3G يا آيپد Wi-Fi؟
 

قيمت آيپدي که تنها مجهز به Wi-Fi باشد کمتر از هزينه iPad مجهز به 3G است (آيپد 3G هم از اتصال Wi-Fi پشتيباني مي کند و هم از اتصال 3G)
براي انتخاب نوع آيپد، بايد بدانيد در چه مکاني قرار است از آن استفاده کنيد. اگر قصد داريد بيشتر از تبلت خود در محل کار يا منزل که به اينترنت دسترسي داريد استفاده کنيد، بهتر است هزينه خود را زياد نکرده و به خريد مدل Wi-Fi بسنده کنيد.
همچنين اگر از اينترنت وايمکس استفاده مي کنيد، نيازي به تهيه آيپد 3G نداريد. چراکه مودم وايمکس هم مي تواند نقش اينترنت همراه را براي شما بازي کند. با اين تفاوت که هميشه بايد مودم خود را با خود همراه داشته باشيد.
ولي اگر همواره به اينترنت نياز داريد و قصد نداريد مودم وايمکس خود را هميشه همراه داشته باشيد، به شما توصيه مي کنيم تبلت هاي 3G آيپد را تهيه کنيد.
با استفاده از تبلت هاي 3G آيپد مي توانيد علاوه بر اتصال به اينترنت از طريق Wi-Fi، با استفاده از اينترنت سيم کارت خود نيز آنلاين باشيد. با استفاده از تبلت هاي 3G، در هر مکاني که سيم کارت شما آنتن داشته باشد، بستر استفاده از اينترنت نيز براي شما فراهم است.

ظرفيت حافظه iPad
 

تصميم بعدي که بايد بگيريد اين است که به چه ميزان از حافظه نياز داريد. آيپد با حافظه 16، 32 و 64 گيگابايت به بازار عرضه شده است. براي خريد تبلت به حجم حافظه آن دقت زيادي کنيد. تا جاي ممکن هزينه خود را براي خريد حجم بالاتر صرف کنيد. چراکه دستگاه هاي iPad از حافظه جانبي بدون منبع تغذيه پشتيباني نمي کنند. به اين ترتيب نمي توانيد هارد اکسترنال بدون منبع تغذيه خود را به iPad متصل کرده و اطلاعات را از هارد به آيپد منتقل کنيد.
حتي اگر هاردي با منبع تغذيه داشته باشيد، انتقال اطلاعات به صورت مستقيم از هارد به آيپد دشوار است.
بنابراين بهتر است تبلت خود را با حجم حافظه بيشتر تهيه کنيد تا فقط گهگاهي مجبور به اتصال دستگاه به PC و انتقال اطلاعات به سيستم کامپيوتر باشيد.
iPad 2 16GB 32GB 64GB
WIFI + 3G 910,000 1,025,000 1,160,000
WiFI 770,000 870,000 970,000

قيمت iPad
 

اگر قصد خريد تبلتي با قدرت گرافيکي بالا و اجراي بازي هاي سنگين را داريد، به شما توصيه مي کنيم iPad 2 تهيه کنيد. ولي اگر از آيپد براي رفع نياز هاي روتين و روزمره استفاده مي کنيد و به بازي هايي با گرافيک سنگين و نسبتا حرفه اي علاقه اي نداريد مي توانيد iPad1 تهيه کنيد.
علاوه بر اين بايد بدانيد که با ورود محصولات جديد Apple به بازار، ابزار هاي جانبي براي محصولات قديمي آن کمتر ارائه مي شود. بنابراين در صورتي که از نظر مالي براي شما مقدور است آيپد 2 را تهيه کنيد تا بتوانيد از ابزار هاي جانبي بي نظيري که عرضه مي شود، استفاده کنيد.
ليست قيمت هاي جدول پايين آخرين بار در تاريخ 7 آبان ماه بروز شدند (قيمت ها به تومان مي باشند).
iPad 1 در حال حاضر در بازار موجود نيست.
منبع:Techradar
ارسال توسط کاربر محترم سايت :ali_ali0917119
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image