جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
دستاوردهاي فناوري ايران توجه سران كشورهاي اسلامي را جلب كرد
-(0 Body) 
دستاوردهاي فناوري ايران توجه سران كشورهاي اسلامي را جلب كرد
Visitor 206
Category: دنياي فن آوري
به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي، نمايشگاه دستاوردهاي برجسته فناوري ايران در آستانه اجلاس سران كشورهاي عضو كنفرانس اسلامي در كشور سنگال، توجه سران كشورهاي اسلامي را جلب كرده است.
به گزارش  ايرنا به نقل از روابط عمومي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، حسين سالار آملي معاون فناوري و نوآوري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با بيان اين مطلب گفت: در اين نمايشگاه نمايندگاني از كشور، توانمندي‌هاي خود را در زمينه‌هاي اتمي ( راديو داروها) ، سلولهاي بنيادي، نانو فناوري، هوا و فضا، زيست فناوري، پارك‌هاي علم و فناوري و داروهاي مهار ايدز، زخم پاي ديابتي و مالاريا به معرض نمايش گذاشته اند.
وي افزود: بازديد از اين نمايشگاه در برنامه هاي وزرا و سران كشورهاي اسلامي قرار دارد و تا امروز استقبال بسيار خوبي از آن صورت گرفته است.
سالار آملي گفت: وزير تحقيقات سنگال و نمايندگان بانك توسعه اسلامي (IDB ) در روز آغاز به كار نمايشگاه از آن بازديد كردند و با دارندگان فناوري ايراني نيزبه گفت وگو پرداختند.
وي تصريح كرد: اين نمايشگاه با هدف انتقال سهل تر فناوري بين كشورهاي مسلمان راه اندازي شده است.
نمايشگاه ياد شده از 17تا 21 اسفند ماه امسال ( هفتم تا يازدهم مارس) در حاشيه اجلاس كشورهاي عضو سازمان كنفرانس اسلامي در پايتخت كشور اسلامي سنگال برپا بوده است.
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image