جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
ده هزارمين گردش موفقيت آميز نخستين هتل فضايي جهان به دور زمين
-(1 Body) 
ده هزارمين گردش موفقيت آميز نخستين هتل فضايي جهان به دور زمين
Visitor 160
Category: دنياي فن آوري
با گذشت تقريبا دو سال و طي مسافت 270 ميليون مايل در فضا، اين نمونه پيش ساخته فراتر از حد انتظار ظاهر شده و محققان را به اعزام نخستين گروه از گردشگران فضايي به آن در سال 2011 ترغيب کرده است.
نخستين هتل فضايي آزمايشي جهان ده هزارمين گردش خود به دور زمين را با موفقيت انجام داد.
اين هتل فضايي که به عنوان نمونه پيش ساخته ارائه شده است، بيش از 660 روز را در فضا سپري کرده و بيش از ده هزار بار نيز به دور زمين چرخيده است.
اين نمونه آزمايشي دوازدهم جولاي سال 2006 به مدار زمين پرتاب شد و به گفته محققان تمامي انتظارات را برآورده کرده تا آنجا که مقدمات اعزام فضانورد به آن در قالب پرتاب اصلي در حال مهيا شدن است.
نخستين هتل فضايي آزمايشي جهان به وسيله محققان شرکت Bigelow Aerospace در آمريکا طراحي و ساخته شده است. اين هتل دو سال پيش و با استفاده از يک فروند موشک بالستيک به مدار زمين پرتاب شد.
بر اساس گزارش يونيورس تودي، محققان اين شرکت در بررسيهاي چند ماهه اخير خود به دنبال بررسي اين نکته بوده اند که آيا اين هتل مي تواند به صورت خودکار متورم شده و عملياتهاي اوليه را مستقل از فاکتورهاي کنترلي زميني انجام دهد يا نه.
اما با گذشت تقريبا دو سال و طي مسافت 270 ميليون مايل در فضا، اين نمونه پيش ساخته فراتر از حد انتظار ظاهر شده و محققان را به اعزام نخستين گروه از گردشگران فضايي به آن در سال 2011 ترغيب کرده است.
منبع: http://www.khodkar.ir/

معرفي سايت مرتبط با اين مقاله
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image