جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
چگونه از راه دور دستگاه هاي iOS را قفل يا اطلاعات را پاک کنيم؟
-(1 Body) 
چگونه از راه دور دستگاه هاي iOS را قفل يا اطلاعات را پاک کنيم؟
Visitor 303
Category: دنياي فن آوري
براي فعال کردن اين قابليت، ابتدا بايد iOS دستگاه تان را به آي او اس پنج آپگريد کنيد. سپس در صفحه اصلي دستگاه تان با رفتن به بخش Settings و منوي iCloud، گزينه اي با نام Find my Phone خواهيد ديد. آن را ON کنيد.
حالا وارد وب سايت iCloud شده و با آي دي اپل تان لاگين کنيد. سپس بر روي دکمه Find My Phone در داشبورد آي کلود کليک کنيد. با اين کار مي توانيد موقعيت فعلي دستگاه تان را بر روي نقشه ببينيد.
آخرين مکاني که دستگاه در آن نقطه فعال بوده با دايره اي روي نقشه مشخص شده است . با کليک کردن بر روي دکمه وسط اين دايره پنجره info يا اطلاعات باز مي شود. اين پنجره شما را قادر مي سازد که پيام دلخواهي را براي دستگاه مجهز به iOS تان ارسال کنيد، آن را قفل کنيد و يا اينکه اطلاعات روي آن را پاک کنيد.
بر روي دکمه Play Sound or Send Message کليک کنيد تا پنجره اي براي ارسال پيام به گوش باز شود. پيام ارسالي شما بر روي صفحه اصلي ابزار گمشده به نمايش در خواهد آمد. دکمه Remote Lock شما را قادر مي سازد که با استفاده از رمزعبور دستگاه iOS را قفل کنيد و با دکمه Remote Wipe به طور کامل دستگاه فرمت مي شود.

چگونه از راه دور دستگاه هاي iOS را قفل يا اطلاعات را پاک کنيم؟

اين قابليت جديد براي اهداف امنيتي کاملا کاربردي و مفيد است. اگر ابزار مجهز به آي او اس شما به سرقت رود، ابتدا مي توانيد پيامي را روي صفحه دستگاه براي سارق ارسال کنيد، تا شايد بتوانيد وي را جهت باز پس دهي ترغيب کنيد. آنگاه بلافاصله ابزارتان را قفل مي کنيد تا جلو دسترسي وي به اطلاعات شخصي تان را بگيريد و يا اينکه بسته به موقعيت و انتخاب تان، با فرمت کردن کليه اطلاعات تان را پاک مي کنيد.

چگونه از راه دور دستگاه هاي iOS را قفل يا اطلاعات را پاک کنيم؟

توجه: براي اينکه بتوان دستگاه را با Find My Phone درون آي کلود رد يابي کرد و هر کدام از اين دستورات را روي آن اعمال کرد، اتصال دستگاه به اينترنت از طريق واي فاي يا 3G ضروري است.
منبع:نگهبان
ارسال توسط کاربر محترم سايت : king007
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image