جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
هک دستگاه مايکروويو و تبلت تاچ پد براي آشپزي لذت بخش تر
-(0 Body) 
هک دستگاه مايکروويو و تبلت تاچ پد براي آشپزي لذت بخش تر
Visitor 449
Category: دنياي فن آوري
براي شام امشب چيپس و پنير خوشمزه اي درست کرده ايد و آن را درون دستگاه مايکروويو گذاشته ايد تا آماده شود. حالا بايد چند دقيقه منتظر بمانيد تا شاهکار امشب آماده خوردن باشد. اما از آنجايي که غذاها معمولا در مايکروويو سريع آماده مي شوند مجبوريد همان اطراف بمانيد و ممکن است حوصله تان سر برود.
نگران نباشيد. عده اي از دانشجوهاي دانشگاه پنسيلوانيا فکر خوبي به ذهنشان رسيده است آنها با استفاده از يک تبلت تاچ پد شرکت اچ پي که اين روزها قيمت اش حسابي ارزان شده، يک دستگاه مايکروويو را هک کرده و حالا دستگاه جديدي ساخته اند که اسم اش را μWave گذاشته اند.

هک دستگاه مايکروويو و تبلت تاچ پد براي آشپزي لذت بخش تر

مايکروويو جديد بر اساس غذايي که مي پزيد و زماني که انتخاب کرده ايد (مثلا 5 دقيقه براي پختن چيپس و پنير!) به يوتيوب مراجعه کرده و يک کليپ تصويري پيدا مي کند که زمان اش به اندازه زمان پختن غذاي شما است و آن را روي تبلتي که روي مايکروويو نصب شده به شما نشان مي دهد. ضمن اينکه اگر از آشپزخانه خارج بشويد زماني که کار مايکروويو تمام بشود به شما ايميل مي زند.
بنابراين شما هر بار که آشپزي مي کنيد يک ويديو جالب هم همراه آن خواهيد ديد. البته ممکن است بگوييد که حوصله ديدن ويديو هنگام آشپزي نداريد. اما يک کاربرد جالب اين ايده هنگام استفاده هاي سريع از مايکروويو است. براي مثال مي خواهيد غذايتان را گرم کنيد و طي 30 ثانيه که منتظر گرم شدن اش هستيد يک کليپ خنده دار هم مي بينيد!
جالب تر اينکه اين دانشجو ها براي عملي کردن ايده جذاب شان فقط دو روز وقت صرف کرده اند. اين روزها که همه چيز به اينترنت وصل ميشود، بعيد نيست که تا چند وقت ديگر يکي از شرکت هاي سازنده مايکروويو، ايده آنها را تبديل به يک محصول واقعي هم بکند.
منبع:نارنجي
ارسال توسط کاربر محترم سايت :king007
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image