جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
رتبه ششم و هشتم ايران در دانش سلول هاي بنيادي و شبيه سازي حيوانات
-(2 Body) 
رتبه ششم و هشتم ايران در دانش سلول هاي بنيادي و شبيه سازي حيوانات
Visitor 108
Category: دنياي فن آوري
معاون علمي رئيس جمهور از رتبه ششم ايران در سلول هاي بنيادي و رتبه هشتم در شبيه سازي حيوانات خبر داد.
به گزارش مهر، دكتر صادق واعظ زاده ديروز در ديدار با مشاور علمي رياست جمهوري كرواسي با بيان اين كه معاونت علمي رياست جمهوري با هدف پيشرفت ايران در زمينه هاي علمي و فناوري براي نخستين بار ايجاد شده است، گفت: امكانات آموزشي و تحقيقاتي در دو دهه گذشته به ميزان بسيار زيادي در كشور ايران افزايش پيدا كرده است به طوري كه هم اكنون 3‎/5 ميليون دانشجو در اين كشور مشغول به تحصيل هستند و اين ميزان نسبت به قبل از پيروزي انقلاب اسلامي نزديك به 20 برابر شده است.
وي با بيان اين كه انتشارات علمي بين المللي ايران در دنيا داراي سرعت رشد بالايي است، اظهار داشت: اين رشد توليدات علمي ايران بيشتر در رشته هاي جديد مشاهده مي شود.
معاون رئيس جمهور همكاري هاي علمي را بهترين راه حل براي مشكلات دنيا ذكر كرد و گفت: ايران آماده همكاري بدون محدوديت با كشورهاي علاقه مند
از جمله كرواسي است و ما آماده ايم همكاري هاي متقابل ميان دو كشور را بيش از گذشته گسترش دهيم.
واعظ زاده افزود: ايران و كرواسي در گذشته همكار ي ها و تفاهم نامه هاي زيادي را با يكديگر منعقد كرده اند اما متأسفانه به نحو مطلوب به اجرا درنيامده است. برخي از تفاهمنامه ها بايد تجديدنظر و تمديد شود. وي گفت: ما به كرواسي به عنوان يك كشور در حال يافتن جايگاه مستحكم تر در جامعه جهاني نگاه مي كنيم و اميدواريم كشور كرواسي به عنوان يك عضو غيردائم شوراي امنيت و شوراي حكام آژانس انرژي اتمي به بهترين وجه مسئوليت خطيري را كه از اين نظر برعهده دارد، ايفا كند.
معاون علمي و فناوري رياست جمهوري براي ايجاد همكاري هاي علمي ايران و كرواسي در زمينه كشتي سازي و داروسازي و همچنين استقرار شركت هاي خصوصي در پارك هاي علم و فناوري در آينده اظهار اميدواري كرد.
منبع: روزنامه ايران
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image