جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
اينترنت بي سيم داتک - تله کام
-(1 Body) 
اينترنت بي سيم داتک - تله کام
Visitor 409
Category: دنياي فن آوري

شما براي سريعتر رسيدن کدام را انتخاب مي کنيد؟

“اينترنت بي سيم” بطور خلاصه نوعي تکنولوژي بسيار پيشرفته انتقال اطلاعات با پروتکل TCP/IP توسط امواج الکترومغناطيسي است.
گروه شرکتهاي داتک با سرمايه گزاري عظيم و راه اندازي فاز اول شبکه بي سيم در بهمن ماه سال 1383، توانست بسياري از نقاط مرکزي و شمالي شهر تهران تحت پوشش شبکه “اينترنت بي سيم” قراردهد. پس از آن با اتصال اين شبکه به backbone اينترنتي گروه شرکتهاي داتک، عملا” امکان استفاده از اينترنت بي سيم در تهران فراهم آمد. فروش سرويس هاي “اينترنت بي سيم” از اواسط بهمن ماه 1383 آغاز شد و به دليل استقبال بي نظير خيلي زود تا نيمه اول اسفند ماه بيش از 1000 مشترک توانستند از سرويس هاي اينترنت شبکه “اينترنت بي سيم” داتک استفاده کنند.
مراجعه کنيد.

“اينترنت بي سيم” چگونه کار مي کند؟

مهندسين گروه شرکتهاي داتک با بررسي و مشاوره با مسئولين و مديران شهري و کسب مجوزهاي لازم از مقامات دولتي، با تقسيم بندي تهران به مناطق (Zone) مختلف دکل هايي را بر روي ساختمانهاي بلند
نصب کرده اند و ميان اين دکل ها با نصب تجهيزات شبکه، ارتباط راديويي بوجود آورده اند. هر يک از گره ها (دکل هاي نصب شده روي ساختمانها) توانايي پوشش راديويي تا شعاع 3 کيلومتري را دارند و
حلقه شبکه راديويي داتک در يکي از گره ها به ساختمان مرکزي سايت اين شرکت متصل مي شود و از آنجا از طريق backbone فيبر نوري به اينترنت ارتباط پيدا مي کند.
براي ارتباط با اينترنت کافي است با تماس با قسمت فروش شرکت داتک مشترک سرويس “اينترنت بي سيم” شويد. در اين حالت شرکت يک از مودم هاي بي سيم خود را به امانت در اختيار شما قرار مي دهد و شما مي
توانيد در هر تمام مناطقي که تحت پوشش شبکه “اينترنت بي سيم” شرکت داتک قرار دارد بدون نياز به هيچ گونه “ارتباط با سيم” از اينترنت پر سرعت استفاده کنيد.

مزاياي اصلي “اينترنت بي سيم” در چيست؟

واقعيت آن است که مزاياي سرويسهاي “اينترنت بي سيم” قابل شمارش نيست، اما از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره کرد:
• دسترسي به اينترنت پرسرعت تا سرعت 512Kbps براي دريافت و 128Kbps براي ارسال.
• عدم وابستگي به مکان، شما مي توانيد علاوه بر منزل در مغازه محل کار، حتي در پارک، خيابان و … از سرويس “اينترنت بي سيم” اشتراکي خود استفاده کنيد.
• سهولت استفاده از نکات برجسته سرويسهاي “اينترنت بي سيم” است چرا که کافي است فقط کامپيوتر خود را روشن کنيد تا عضوي از شبکه پرسرعت اينترنت بي سيم داتک شويد.
• عدم نياز به سخت افزار جديد. کافي است يک پورت USB آزاد داشته باشيد.
• پشتيباني از پروتکلهاي مختلف و امکان راه اندازي شبکه هاي VPN براي شرکتها و سازمانها.
• مودم هاي جديد “اينترنت بي سيم” شرکت داتک بسيار کوچک هستند و توانايي آنرا دارند که تا دو ساعت بدون نياز به برق با باطري داخلي کار کنند.

“اينترنت بي سيم” براي چه کساني مفيد است؟

بطور خلاصه بايد گفت که “اينترنت بي سيم” براي همه افراد و سازمانهايي که نياز به اينترنت پرسرعت و مطمئن دارند راهکار مناسبي است. همچنين براي کساني که از مشکلات سرويسهاي Dialup خسته شده اند.

هزينه اشتراک چه مقدار است؟

سرويس “اينترنت بي سيم” بطور شبانه روزي ارائه مي شود يعني پس از تهيه سرويس ديگر لزومي ندارد که کامپيوتر خود را خاموش کنيد! تا زماني که کامپيوتر شما برق يا باطري داشته باشد مي توانيد به اينترنت
متصل باشيد، download کنيد و يا به گشت و گذار در وب بپردازيد.
منبع: http://www.farya.com
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image