جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
ایمن نیوز در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
بازار نرم افزار ايران 45درصد رشد داشته است
-(2 Body) 
بازار نرم افزار ايران 45درصد رشد داشته است
Visitor 216
Category: دنياي فن آوري
اكونيوز: مدير گروه شركت‌هاي نرم افزاري همكاران سيستم گفت: بازار تقاضاي خدمات و محصولات نرم افزار ايران ? 45درصد نسبت به سال85رشد داشته است.
به گزارش خبرگزاري اقتصادي ايران، "شهرياري رحيمي" در يك نشست خبري با اشاره به پتانسيل رشد بالاي صنعت نرم افزار افزود: در سال جاري گروه همكاران سيستم با ? 45درصد توسعه در بخش هاي مختلف ارايه خدمات و محصولات نرم افزاري خود رو به رو بوده است و اين نشان‌دهنده رشد بازار است.
وي بيان داشت: اما صنعت نرم افزار ايران همچنان با مشكل كمبود نيروي متخصص و با تجربه رو به روست.
وي با اشاره به اينكه رمز موفقيت در صنعت ? ITدر پايداري و حركت گام به گام است، اظهارداشت: اين گروه امسال يك و نيم ميليارد تومان براي آموزش زيرمجموعه خود هزينه كرده است و در واقع سير تحول و مدل رشد همكاران سيستم مي‌تواند به عنوان موضوعي پژوهشي و آموزشي در دانشكده‌هاي مديريت به كارگرفته شود.
در اين نشست محمود نظاري رييس هيات مديره اين گروه نيز گفت: به نظر مي رسد در شرايط فعلي در حوزه نرم افزار بازار نسبتا بسته‌اي در كشور وجود دارد و امكان ورود رقيب خارجي نيز زياد نيست، به همين دليل فعالان داخلي تا ? 3سال آينده فرصت سرمايه‌گذاري داخلي را دارند و در واقع بسته بودن بازار اين فرصت محدود را به صاحبا ن كسب و كار و صنعتگران مي‌دهد كه از فضاي موجود براي آماده‌سازي خود استفاده كنند.
وي تصريح كرد: اين شرايط ممكن است در طولاني مدت، به نفع نرم افزاري ها نباشد مگر آنكه خود را تجهيز كرده باشد ، اين درحالي است كه بسياري از شركت‌هاي نرم افزاري توان خوبي ندارند ومشتري اگر جواب مناسب نگيرد هنگام گشايش بازار به سمت برندهاي خارجي مي‌رود .
منبع: http://www.econews.ir
خبرگزاري اقتصادي ايران


معرفي سايت مرتبط با اين مقاله
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image