جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
چهار نكته‌اي كه بايد قبل از خريد لپ‌تاپ، اين روزها در نظر بگيريد!

چهار نكته‌اي كه بايد قبل از خريد لپ‌تاپ، اين روزها در نظر بگيريد!
لپ‌تاپ ارزان و جمع‌وجور فاكتورهايي است كه اين روزها كاربران هنگام خريد در نظر مي‌گيرند. اما آيا اين دو فاكتور براي كارهاي روز، كافي است؟
Date:1394/6/30

آفتاب : به گزارش خبرآنلاين، وقتي آنلاين خريد مي‌كنيد، دنبال لپ‌تاپ جمع‌وجور با عملكرد ،پرفورمنس و رزولوشن بالا و ... هستيد ولي يكي از معاني لپ‌تاپ جمع‌وجور اين است كه برخي از آيتم‌هاي سخت‌افزاري من‌جمله دي‌وي‌دي درايو و ... را بايد از ليست خود حذف كنيد.

اما ما پيشنهاد مي‌كنيم براي اينكه پس از خريد، پشيمان نشويد نكات زير را نيز در نظر بگيريد:

داشتن رم(حافظه موقت) بالا

برنامه‌ها و اپليكيشن‌هاي مدرن، رم/RAM زيادي از سيستم شمارا به خود مشغول مي‌كند و بنابراين رم پايين در كوتاه‌مدت سيستم را كند كرده و از خريد جديد خود پشيمان مي‌شويد. اين روزها داشتن رم حداقل 8 گيگ مي‌تواند كار شمارا راه بيندازد.

داشتن حافظه اس اس دي

بر اين اساس اگر لپ‌تاپي خريديد كه به ناگهان نياز به ذخيره‌سازي اطلاعات در حجم وسيع داشته باشيد قطعاً دچار مشكل مي‌شويد و بايد حتماً در نظر داشته باشيد كه سيستم بدون حافظه اس اس دي اصلاً نخريد. هرچقدر هم ميزان اس اس دي بالاتر باشد، بهتر است و بالاي 256 گيگ حافظه اس اس دي سرمايه‌گذاري كنيد.

داشتن كليدهاي نوردار / Backlit Keys

سيستمي بخريد كه مجهز به كيبورد نوردار باشد كه به‌اصطلاح به آن Backlit Keys مي‌گوييم. تجربه نشان داده در محيط‌هاي كم‌نور و در طول شب بايد سيستمي داشته باشيد كه كارتان را راه بيندازد و كيبورد بدون نور اعصابتان را داغان مي‌كند.

داشتن كيبورد و تاچ پد خوب

كيبورد براي تايپ كردن به‌آساني است و تاچ پد بايد نرم و «كار راه‌انداز» باشد.اگر اين دو فاكتور را در نظر بگيريد، در اغلب موارد كه بايد تسكي/Task را روي سيستم خود در كمترين زمان ممكن انجام دهد، قطعاً به مشكل برنخواهيد خورد.

درنهايت ارزاني و جمع‌وجور بودن را فداي حرص خوردن هنگام كار با لپ‌تاپ بعد از خريد نكنيد!

آفتاب


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 4160
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image